Locatie
De Levensbron
Mansholtlaan 1
4463 XG Goes
Spreker
Monica Nieuwenhuijse
Auteur
Lees meerDe Levensbron, Goes
19.30 uur

Durf jij naar de kerk te komen als het gevaar bestaat dat ze je opwachten met mitrailleurs? Durf jij voor Gods Naam uit te komen?
Deze avond word je door Monica Nieuwenhuijse meegenomen naar Vietnam en Ethiopië. Ze zal verhalen delen van vervolgde christenen die pijn, lijden en martelingen meemaken. Maar naast deze moeilijkheden ervaren ze bovenal de vreugde in de Heere Jezus.
Het belooft een indrukwekkende, inspirerende en bemoedigende avond te worden. Van harte welkom!
Deze avond is afgelopen. We zien je graag de volgende keer weer terug.
Mansholtlaan 1
4463 XG Goes
Auteur
Lees meerDit evenement is afgelopen. Heb je het gemist of wil je het terugkijken? Bekijk het hier terug.
Terugluisteren kan hieronder.
Wij zijn geïnteresseerd in wat jou bezighoudt. Wat je tof vindt om te doen en waar je hulp kunt gebruiken bij jouw zoektocht in het geloof. We wandelen graag met je mee, want samen is het gezelliger. Zo ontdekken we hoe we overgaan van het koninkrijk van de duisternis naar die van het Licht. Kom ook naar de volgende Jij daar! avond!