Jijdaar!

Contact

Contact

Heb je vragen? Stel ze gerust! Hieronder staat een van elke locatie een email adres zodat je snel de juiste personen te pakken hebt.

Er zijn ook mailadressen voor bijvoorbeeld de nazorg en een speciale voor de poplezingen.

Wij hopen dat je niet met je vragen blijft lopen!

Algemeen e-mailadres

contact@jijdaar.nl

Jongerenavond Apeldoorn

apeldoorn@jijdaar.nl

Jongerenavond Doorn

doorn@jijdaar.nl

Jongerenavond Goes

goes@jijdaar.nl

Jongerenavond Gouda

gouda@jijdaar.nl

Popmuzieklezing

poplezing@jijdaar.nl

Jij daar! Sing-in Zeist

zingkring@jijdaar.nl

Nazorg

nazorg@jijdaar.nl

Postadres:
Stichting Jij daar!
Postbus 451
3900 AL Veenendaal