Jij daar! Facebook Jij daar! Twitter Jij daar! Hyves

Contact

Wil je in contact komen met ons? Dat kan! Hieronder vind je alle contactgegevens:


Algemeen e-mailadres contact@jijdaar.nl
   
Jongerenavond Apeldoorn apeldoorn@jijdaar.nl
Jongerenavond Doorn doorn@jijdaar.nl
Jongerenavond Goes goes@jijdaar.nl
Jongerenavond Gouda gouda@jijdaar.nl
   
Popmuzieklezing poplezing@jijdaar.nl
Jij daar! Sing-in Zeist zingkring@jijdaar.nl
   
Nazorg nazorg@jijdaar.nl

Postadres:
Stichting Jij daar!
Postbus 451
3900 AL Veenendaal